O MNIE          OFERTA          KARIERA          BLOG          KONTAKT

4 maja 2018
Blog

CV KONTRA RZECZYWISTOŚĆ

Spotykam się z wieloma osobami chcącymi rozpocząć nowe życie zawodowe lub zmienić / uzupełnić dotychczasowe. W każdym CV widzę, że kandydat/ -tka jest: „uparty w dążeniu do celu, konsekwentny, pracowity, lubiący wyzwania, zaangażowany, nastawiony na realizację celu, z silną wewnętrzną motywacją, posiadający wysokie kompetencje, przedsiębiorczy, chcący się rozwijać” itd. No i oczywiście w rozmowie bezpośredniej – chcący godziwie zarabiać 🙂
To świetnie ! – ja na to. Oferuję Ci możliwość rozwoju, biznes, w którym możesz łączyć pasję z samorealizacją i dobrymi zarobkami. Wysokość TWOICH zarobków i rozwój TWOJEJ kariery zależy tylko od CIEBIE, a nie od humoru czy przekonań Twojego Szefa. Co więcej: SAM SOBIE będziesz Szefem ! I co wtedy najczęściej słyszę ? Ale jak to ? Żeby zarobić naprawdę musiałbym pracować ? Moja pensja będzie zależeć od mojej aktywności i działań ? A to muszę się zastanowić….
Taką oto w związku z tym mam refleksję: albo to co ludzie piszą w swoich CV nie jest prawdą (kopiuj – wklej z gotowych szablonów), albo nie wierzą w siebie i swoje możliwości….Ale jeśli sami nie wierzą to jak ja albo potencjalny klient mielibyśmy uwierzyć ?
A co Wy sądzicie o tym ? Co dla Was oznacza słowo PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ?

Scroll to Top

O MNIE         
OFERTA         
KARIERA         
BLOG         
KONTAKT

Forma spotkania na żywo lub online!
To od Ciebie zależy jaką formę spotkania wybierzesz.

Napisz email:
kontakt@annaremza.pl

Wyślij wiadomość – oddzwonię
510 027 415